Patraukliausia Lietuvos turizmo traukos vietovė
 
lt en
 
BENDROJI INFORMACIJA
Kas yra EDEN?
Kaip dalyvauti
EDEN temos ir vietovės
EDEN tinklas
EDEN atstovai
Geros praktikos rinkinys
EDEN filmai
Naudingos nuorodos
Pritaikyta neįgaliesiems
EDEN LIETUVOJE
Projekto aprašymas
2017 m.
2015 m.
2013 m.
2011 m.
2010 m.
2009 m.
2008 m.
Susisiekite
 

"Užušilių" pažintinis takas

Poilsiavietė ir pažintinis takas įrengtas miške. Pažintinio tako ilgis  0,6 km.

Keliaudami pažintiniu taku, lankytojai gali susipažinti su miško augalais, sužinoti įvairių gamtos pasaulio įdomybių. Poilsiavietė ir takas pritaikyti neįgaliųjų poilsiui.

Poilsiavietė ir pažintinis takas įrengti Užušilių miške, Biržų r. 11 km nuo Biržų. Pažintinio tako ilgis – 0,6 km. VĮ Biržų miškų urėdija siekia,  kad gamtos ir žmogaus sąveika būtų naudinga ir gamtai, ir jos aplinkoje gyvenančiam žmogui. Įrengdami miškuose poilsio, atokvėpio aikšteles bei pažintinius takus, miškininkai atveria visuomenei gražiausias miško vietas. Kartu visai nejučia miško lankytojai nukreipiami ilsėtis ir praleisti laisvalaikį ten, kur gamtos kampeliai tam jau pritaikyti. Taip stengiamasi užtikrinti ir ramų miško ekosistemų gyvavimą, ir kokybišką gyventojų poilsį. Poilsiavietėje šalia pažintinio tako įrengta erdvi aikštelė su suolais tarnauja kaip mokomoji klasė moksleiviams, pasitarimų vieta įvairioms visuomenės organizacijoms ar grupėms. Poilsiavietė „Užušiliai“ su pažintiniu taku tinkama visiems nepaisant amžiaus, fizinių apribojimų, negalios. Keliaudami pažintiniu taku, susipažinsite su miško augalais, sužinosite įvairių gamtos pasaulio įdomybių, įkvėpsite gryno oro, ramiai pailsėsite. Lankymas – nemokamas. Atlygis - pagarba miškui.

Kaimynystėje esantys ir siūlomi kiti turizmo traukos objektai: Astravo dvaro sodyba, seniausias dirbtinis ežeras Lietuvoje - Širvėnos ežeras,  ilgiausias pėsčiųjų tiltas Lietuvoje per Širvėnos ežerą,  (525 m), Biržų pilis, Biržų krašto muziejus „Sėla, Biržų regioninio parko lankytojų centras,  XIX a. Neogotikos stiliaus Evangelikų reformatų bažnyčia, kt.

Nuotraukų galerija

Projekto teikėjas:

      Biržų turizmo informacijos centras, J.Janonio g. 2, Biržai
Tel.faks.: +370 40 33496, tic@birzai.lt

      Tinklalapis: www.visitbirzai.lt

© 2011 Visos teisės saugomos