Patraukliausia Lietuvos turizmo traukos vietovė
 
lt en
 
BENDROJI INFORMACIJA
Kas yra EDEN?
Kaip dalyvauti
EDEN temos ir vietovės
EDEN tinklas
EDEN atstovai
Geros praktikos rinkinys
EDEN filmai
Naudingos nuorodos
Pritaikyta neįgaliesiems
EDEN LIETUVOJE
Projekto aprašymas
2017 m.
2015 m.
2013 m.
2011 m.
2010 m.
2009 m.
2008 m.
Susisiekite
 

„Plauk Ventos upe“

 Vandens turizmas Ventos regioninio parko teritorijoje yra vykdomas Ventos upėje (visame parko teritorijoje esančiame ruože), taip pat Virvytės ir Dabikinės upėse (Ventos intakai). 

Ventos upėje turistams siūlomi net keturi baidarių nuomos punktai, teikiamos kitos turistinės paslaugos. Tik čia išvysite Juros geologinio periodo atodangas, galėsite pasirinkti 150 milijonų metų amžiaus fosilijų. Tai geriausi suvenyrai iš Ventos krašto. Papilėje kadaise gyveno garsus lietuvių istorikas Simonas Daukantas, čia galite aplankyti jo muziejų, paminklą ir kapą. Taip pat Papilėje yra garsioji Penkiolikakamienė liepa. Gyvolių kaime galite aplankyti Jadvygos Balvočiūtės ekologinį žolių ūkį prie Virvytės upės. Čia ne tik įsigysite įvairių vaistažolių, bet ir gausite profesionalią konsultaciją. Viekšniuose galite aplankyti vieną seniausių vaistinių Žemaitijoje, Biržiškų muziejų ir kt. 
Ventos upe ir jos intakais neatsibos plaukti – čia yra ir ramesnių vietų, ir gana sraunių. Kiekvienas gali pasirinkti maršrutą pagal savo poreikius.

Pareiškėjas: Ventos regioninio parko direkcija, www.ventosparkas.lt

© 2011 Visos teisės saugomos