Patraukliausia Lietuvos turizmo traukos vietovė
 
lt en
 
BENDROJI INFORMACIJA
Kas yra EDEN?
Kaip dalyvauti
EDEN temos ir vietovės
EDEN tinklas
EDEN atstovai
Geros praktikos rinkinys
EDEN filmai
Naudingos nuorodos
Pritaikyta neįgaliesiems
EDEN LIETUVOJE
Projekto aprašymas
2017 m.
2015 m.
2013 m.
2011 m.
2010 m.
2009 m.
2008 m.
Susisiekite
 

Naudingos nuorodos

Naudingos nuorodos


Puslapyje pateikiamas sąrašas su nuorodomis į su turizmu susijusias interneto svetaines. Ten yra visų valstybių narių ir ELPA valstybių turizmo ministerijų oficialių interneto svetainių adresai.  Be to, sąraše pateikiamos nuorodos į nacionalines turizmo organizacijas, Europos institucijas ir tarptautines organizacijas bei asociacijas, taip pat ir kitas svarbias Europos Sąjungos interneto svetaines.
 

TARPTAUTINĖS ORGANIZACIJOS

 
Europos Taryba OECD UNEP
UNESCO Pasaulio turizmo organizacija  

EUROPOS IR TARPTAUTINĖS ASOCIACIJOS

 ACI - Tarptautinė oro uostų taryba

 

Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) yra vienintelė pasaulinė profesinė oro uosto operatorių asociacija.

AER - Europos regionų asamblėja

AER išreiškia daugiau kaip 250 regionų iš 32 Europos šalių interesus. Būdami artimi savo gyventojams, regionai siekia įgyvendinti tvarią politiką, suteikiančią jų bendruomenėms ekonominę, socialinę ir aplinkosaugos plėtrą. Turizmas tapo neįkainojama priemone, leidžiančia įvertinti vietos iniciatyvas ir skatinti ekologinę plėtrą, štai kodėl AER daugiausia imasi padėti savo nariams kurti tvarią turizmo praktiką.

AEA -Europos aviakompanijų asociacija

AEA – Europos aviakompanijų asociacija – vienija 31 svarbiausią aviakompaniją ir daugiau kaip 50 metų patikimai atstovauja Europos aviakompanijų verslui.

BEUC –Europos vartotojų organizacija

Federacija, jungianti 40 nacionalinių ir nepriklausomų vartotojų organizacijų Europoje.

BITS -Socialinio turizmo tarptautinis biuras

BITS, pasaulinė turizmo organizacija, vienija daugiau kaip 145 narių įstaigų iš beveik 40 skirtingų šalių.

CECTA - Vidurio Europos šalių kelionių asociacija

Tai yra skėtinė organizacija, įsikūrusi Naujosios Europos centre ir jungianti bendrus Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos ir Vokietijos bei jas aptarnaujančio kelionių verslo interesus.

ATLAS - Europos turizmo ir laisvalaikio ugdymo asociacija

ATLAS suteikia forumą, kuriame skatinami darbuotojų ir studentų mainai, daugiašaliai tyrimai bei lengvinamas mokymo programų ir profesinis vystymas. ATLAS šiuo metu turi narių iš daugiau kaip 70 šalių.

EFCT - Europos konferencijų miestų federacija

Unikali Europos konvencijos biurų federacija yra greitas, tikslus ir nepriklausomas informacijos šaltinis ieškant lankytinų vietų Europoje iš 90 lankytinų vietų, esančių 30 Europos šalių!

ARTITS -Europos menininkų kolonijų federacija

Menininkų kaimeliai kviečia jums apsilankyti už didžiųjų miestų esančiose vietose, kuriose unikaliai susijungia menas, kultūra, kaimo tradicijos ir kaimiškas kraštovaizdis – visa tai vardan kultūrinio turizmo!

ENAT - Europos prieinamo turizmo tinklas

ENAT yra Europos tinklas, kurį sudaro daugiau kaip 180 organizacijų narių, tiesiogiai užsiimančių bet kokio amžiaus ir gebėjimų turistams prieinamų lankomų vietų, gaminių ir paslaugų skatinimu ir plėtra.

ERA - Europos regionų aviakompanijų asociacija

ERA šiuo metu atstovauja jau daugiau kaip 220 bendrovių ir yra vienintelė institucija, atstovaujanti Europos vidaus oro transporto verslo interesams Europoje.

ETAG - Europos kelionių ir turizmo veiksmų grupė

Ši grupė siekia nustatyti ir skatinti bendrus interesus vykdant turizmo plėtrą, kurie sieja visus sektorius, stiprinant efektyvius techninius ryšius ir bendradarbiavimą tarp vyriausybių, nacionalinių turizmo agentūrų ir turizmo valdymo interesų viešajame ir privačiame sektoriuje.

ETOA - Europos ekskursijų operatorių asociacija

Europos masto prekybos asociacija, vienijanti Europos turizmo bendroves ir turinti daugiau kaip 400 narių.

ITTFA - Europos turizmo prekybos mugių asociacija

Jungia kai kurias geriausias pasaulyje turizmo parodas.

EUFED -Europos Sąjungos jaunimo nakvynės namų asociacijos federacija

EUFED yra federacija, Europos Sąjungos lygmenyje atstovaujanti Europos nacionalinių jaunimo nakvynės namų asociacijoms ir jaunimui, kuris apsistoja jaunimo nakvynės namuose.

EURADA - Europos plėtros agentūrų asociacija

Pelno nesiekianti organizacija, siekianti skatinti regioninę ekonomikos plėtrą palaikant dialogą su Europos Komisijos tarnybomis, geros praktikos mainus tarp narių, tarpvalstybinį narių, regioninės plėtros agentūrų bendradarbiavimą. EURADA vienija apytiksliai 150 plėtros agentūrų iš 25 šalių, tiek iš Europos Sąjungos, tiek iš Vidurio ir Rytų Europos.

Eurochambres

Europos pramonės ir prekybos rūmų asociacija atstovauja 44 nacionalinių pramonės ir prekybos rūmų asociacijai, 2000 regioninių ir vietos rūmų tinklui Europoje, vienijančiam daugiau kaip 18 milijonų įmonių narių Europoje.

EuroCommerce

„EuroCommerce“ atstovauja tarptautinei, didmeninei ir mažmeninei prekybai Europoje ir jungia daugiau kaip 100 narių, tarp jų prekybines federacijas 28 Europos šalyse, Europos ir nacionalines asociacijas, atstovaujančias konkrečioms prekybos šakoms ir individualioms įmonėms bei bendrovėms.

EUROGITES

Europos ūkių ir kaimo turizmo federacija.

EP -EUROPARKS

Laisvalaikio parkų ir atrakcionų nacionalinių asociacijų federacija.

ECHOR - Europos pilių viešbučiai ir restoranai

Pilių turizmo skatinimas.

EUTO -ES už turizmo sektorių atsakingi pareigūnai

EUTO yra organizacija, skatinanti kurti tarpvalstybinius tinklus tarp Europos vidurinės ir aukščiausios grandies vadybininkų, daugiausia užsiimančių turizmo skatinimo ir plėtros darbu.

UEAPME -Europos amatininkų MVĮ asociacija.

Tai pelno nesiekianti ir nešališka darbdavių organizacija, atstovaujanti Europos amatų, prekybos ir MVĮ interesams Europos Sąjungos lygmenyje.

Europos miestų turizmas

Pagrindinis profesionalus turizmo tinklas, skatinantis ir jungiantis Europos miestų turizmo interesus. Tinklas jungia daugiau kaip 105 didelių miestų iš 30 šalių.

HOTREC - Viešbučiai, restoranai ir kavinės Europoje

HOTREC atstovauja viešbučiams, restoranams ir kavinėms Europos Sąjungoje.

IAAPA - Tarptautinė pramogų parkų ir atrakcionų asociacija

Pelno nesiekianti asociacija, dirbanti užkulisiuose, kad padėtų atrakcionų savininkams sklandžiai ir pelningai užsiimti savo verslu. Nuo

IACA -Tarptautinė oro transporto paslaugų teikėjų asociacija

IACA atstovauja 39 aviakompanijoms, valdančioms daugiau kaip 850 modernių, ekologiškai veiksmingų lėktuvų ir tiesiogiai samdančioms daugiau kaip 50 000 žmonių.

IATA - Tarptautinė oro transporto asociacija

Tai svarbiausia priemonė, skatinanti aviakompanijų tarpusavio bendradarbiavimą, siekiant teikti saugias, patikimas, apsaugotas ir ekonomiškas oro transporto paslaugas. Šiandien joje yra daugiau kaip 270 narių iš daugiau kaip 140 valstybių visame pasaulyje.

IATAN - Tarptautinis aviakompanijų kelionių agentų tinklas

IATAN užtikrina būtiną ryšį tarp tiekėjų bendruomenės ir JAV kelionių platinimo tinklo.

IATM - Tarptautinė ekskursijų vadybininkų asociacija

Profesinė patyrusių ekskursijų vadybininkų (aktyvių narių) asociacija, įsteigta prieš daugiau kaip keturiasdešimt metų ir jungianti narius visame pasaulyje.

ICC - Tarptautiniai prekybos rūmai

ICC (Tarptautiniai prekybos rūmai) atstovauja pasauliniam verslui, ginančiam globalią ekonomiką kaip jėgą, užtikrinančią ekonominį vystymąsi, darbo vietų kūrimą ir klestėjimą.

ICCL - Tarptautinė kruizinių linijų taryba

Tarptautinės kruizinių linijų tarybos (ICCL) misija yra dalyvauti reguliavimo ir politikos vystymo darbe bei skatinti visas priemones, užtikrinančias saugią, patikimą ir sveiką kruizinių laivų aplinką.

ICOMOS -Tarptautinė paminklų ir vietų taryba

ICOMOS yra tarptautinė nevyriausybinė profesionalų organizacija, kurios tikslas – saugoti pasaulio istorinius paminklus ir vietas.

IFITT - Tarptautinė IT ir kelionių bei turizmo federacija

Tarptautinė IT ir kelionių bei turizmo federacija (IFITT) siekia skatinti tarptautines diskusijas apie informacines technologijas turizmo srityje.

IHRA - Tarptautinė viešbučių ir restoranų asociacija

Verslo organizavimas, atstovavimas svetingumo verslui visame pasaulyje.

IRU - Tarptautinė kelių transporto sąjunga

Per savo nacionalines asociacijas kiekviename žemyne IRU kalba viso kelių transporto verslo vardu. Padeda miesto transporto ir turistinių autobusų, taip pat ir taksi bei sunkvežimių operatoriams visame pasaulyje ir informuoja juos apie įvykius, paveikiančius jų verslą.

ITF - Tarptautinė transporto darbuotojų federacija

624 sąjungos, atstovaujančios 4 500 000 begin_of_the_skype_highlighting 4 500 000 end_of_the_skype_highlighting transporto darbuotojų 142 šalyse, yra ITF narės. Tai yra viena iš kelių Pasaulio sąjungų federacijų, susijungusi su Tarptautine laisvųjų prekybos sąjungų konfederacija (ICFTU)

IUF - Tarptautinė maisto, žemės ūkio, viešbučių, restoranų, viešojo maitinimo, tabako ir susijusių sričių darbuotojų sąjunga

 

IUF šiuo metu sudaro 336 profesinės sąjungos iš 120 šalių, atstovaudamos bendrai daugiau kaip 12 milijonų darbuotojų narystei. Ji įsikūrusi Ženevoje, Šveicarijoje.

CABI -Laisvalaikio turizmas

Laisvalaikio turizmo duomenų bazė suteikia greitą prieigą prie laisvalaikio, poilsio, turizmo ir svetingumo tyrimų. Svetainė talpinama informacija, kuri nurodo ir platina naujausius tyrimų rezultatus svarbiausiose pramonės srityse – tokiu būdu turiniui suteikiama tikra mokslinė vertė.

OTE -Laiko paskirstymo organizacija Europoje

OTE yra tiesioginės narystės organizacija, vienijanti daugiau kaip 130 narių iš visų pramonės sektorių visoje Europoje, įskaitant poilsio vietų plėtotojus, keitimo bendroves, valdymo ir rinkodaros bendroves, patikėtinius, finansavimo rūmus ir perpardavimo bendroves.

ECTAA - Kelionių agentai ir ekskursijų operatoriai Europoje

Nacionalinių kelionių agentų ir ekskursijų operatorių asociacijų grupė Europos Sąjungoje ir tarptautinė pelno nesiekianti organizacija, įtraukta į Belgijos teisės aktus, įsikūrusi Briuselyje. Ji atstovauja daugiau kaip 120 000 kelionių agentūrų ir ekskursijų operatorių, teikiančių kelionių į abi puses paslaugas, interesams.

UNI - Tarptautinis sąjungų tinklas

Regioninė ir pasaulinė organizacija profesinėms sąjungoms pasaulinėje paslaugų ekonomikoje.

UNI EUROPA - Tarptautinis sąjungų tinklas

UNI-EUROPA, turėdamas septynis milijonus narių Europoje, yra pagrindinis profesinių sąjungų veikėjas Briuselyje.

WATA - Pasaulinė kelionių agentūrų asociacijos asociacija

Pasaulinis kelionių ekspertų tinklas. WATA yra įregistruota kaip asociacija pagal Šveicarijos civilinę teisę ir iš esmės yra ne pelno siekianti organizacija.

WTTC - Pasaulio kelionių ir turizmo taryba

WTTC yra forumas pasaulio verslo lyderiams, kuriame dalyvauja pasaulyje pirmaujančių 100 bendrovių prezidentai, pirmininkai ir vadovai. Tai yra vienintelė institucija, atstovaujanti privačiam sektoriui visose kelionių ir turizmo verslo dalyse visame pasaulyje.

© 2011 Visos teisės saugomos