Patraukliausia Lietuvos turizmo traukos vietovė
 
lt en
 
BENDROJI INFORMACIJA
Kas yra EDEN?
Kaip dalyvauti
EDEN temos ir vietovės
EDEN tinklas
EDEN atstovai
Geros praktikos rinkinys
EDEN filmai
Naudingos nuorodos
Pritaikyta neįgaliesiems
EDEN LIETUVOJE
Projekto aprašymas
2017 m.
2015 m.
2013 m.
2011 m.
2010 m.
2009 m.
2008 m.
Susisiekite
 

Kaip dalyvauti

Vieną kartą per metus Europos Komisija pakviečia teikti paraiškas, padėdama šalių narių nacionalinėms valstybinėms už turizmą atsakingoms institucijoms (dažniausiai nacionalinėms ministerijoms arba kitiems valstybiniams organams, vykdantiems panašias užduotis) dalyvavimą projekte ir organizuoti nacionalines atrankas. Dalyvauti gali ir šalys kandidatės, bet jos negauna finansinės paramos. Tačiau joms taikomos tokios pačios sąlygos kaip iš šalims narėms ir jos gauna tokią pačią naudą iš EDEN reklaminės veiklos.

Visos projekte dalyvaujančios šalys pačios reguliuoja pirmąjį pusmetį vykstančius nacionalinius atrankos procesus. Pirmiausiai jos rengia komunikacijos akcijas, siekdamos informuoti visus galimus kandidatus apie konkursą, ir tada pagal konkurso kriterijus, nustatytus tiek Europos, tiek nacionaliniu lygiais, išrenka laimėtoją. Paprastai laimėtojai pranešami Europos Komisijai iki vasaros pradžios.

Europos apdovanojimų ceremonija, kurią rengia Europos Komisija, vyksta antrojoje metų pusėje.

Jei esate atsakingas už turizmo vietovę, kuri jūsų manymu nusipelnė būti pripažinti patraukliausia, nedelsdami susisiekite su organizatorium (vadinamuoju „projekto vadovu pdf -  13 KB [13 KB] “) savo šalies administracijoje. Jau parengtas galutinis kito konkurso kontaktinių asmenų sąrašas.

Taip pat galite paskaityti pavyzdžių, kaip projektai (atrankos procedūra ir informacijos sklaida) buvo įgyvendinami pačiais pirmaisiais metais dalyvavusiose šalyse (žr. puslapį apie įgyvendinimą). Norėdami dar geriau įsivaizduoti, kas jau nuveikta, galite taip pat susipažinti su praėjusių kvietimų teikti paraiškas tekstais bei paraiškų teikimo vadovu.

Nepamirškite, kad Europos Komisijos paskelbtas kvietimas teikti paraiškas skirtas tik valstybinėms institucijoms. Jei atstovaujate vietos turizmo vietovę ir norite dalyvauti konkurse dėl EDEN turizmo vietovės vardo, privalote dalyvauti nacionaliniame konkurse.

© 2011 Visos teisės saugomos